شرکت اریس کیمیای پارس

روغن های محافظ

این محصولات با خاصیت محافظت از قطعات فلزی و سطوح داخلی موتور های بنزینی و دیزلی در حمل و نقل های دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.

این روغن صنعتی جهت کشش فلزات در صنایع نورد ، لوله ، فورج و شکل دهی قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول با دارا بودن افزودنی های خاص از جمله محافظ های فلزی و افزودنی های نرم کننده از چین و چروک قطعات فلزی در حین کشش جلوگیری کرده و از بابت خوردگی و زنگ زدگی مشکلی ایجاد نمی کند.

روغن کشش

روغن کشش با سطح کارایی بالا جهت استفاده در صنایع فرم دهی فلزات به روش سرد نظیر پرس کاری ساخته شده است. در ساخت این محصول از مواد افزودنی با کیفیت بسیار بالا جهت محافظت از سطوح فلزی و انتقال نیرو  به صورت یکنواخت در سطح فلز استفاده شده است.

 این محصول جهت مصرف در عملیات پرس کاری و قالب زنی انواع ورقهای فولادی و آلیاژهای مرتبط پیشنهاد می گردد.

روغن حل شونده

روغن حل شونده که به نام های زیر هم خوانده می شود :

روغنz1 ، آب صابون ، کولانت تراش ، روغن آب صابون تراشکاری

در عملیات تراشکاری ، برش کاری ، ماشین کاری ، سنگ زنی و… به دلیل برخورد دو فلز و اصطکاک بین آنها حرات ایجاد می شود که این حرارت موجب سوختن و از بین رفتن ابزار و قطعه کار می شود در نتیجه استفاده از روغن حل شونده مانع این امر شده و به عنوان یک خنک کننده و روانکار استفاده می شود.

روغن حل شونده محصولی می باشد که از ترکیب چند ماه تشکیل شده که عبارت اند از : روغن های مرغوب ، مواد تثبیت کننده ی HP ، مواد جلوگیری از تشکیل کف و حباب هوا ، مواد ضد زنگ ، افزودنی های جلوگیری کننده از رشد باکتری و مواد امولوسیفایر .

 این محصول جهت مصرف در عملیات پرس کاری و قالب زنی انواع ورقهای فولادی و آلیاژهای مرتبط پیشنهاد می گردد.